Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Osvobození od úplaty za předškolní vzdělávání - pobírání přídavku na dítě

Osvobození od úplaty za předškolní vzdělávání - pobírání přídavku na dítě

Nově je od 1.9.2024 pro zákonné zástupce dětí pobírajících dávku státní sociální podpory - Přídavek na dítě možnost požádat mateřskou školu o osvobození od úplaty za předškolní vzdělávání, která činí od 1.9.2024 300,- Kč měsíčně.

Podle směrnice Úplata za předškolní vzdělávání v MŠ Krumvíř na školní rok 2024/2025, kterou najdete v dokumentech MŠ, je třeba o osvobození od úplaty za předškolní vzdělávání požádat a doložit přiznání dávky potvrzením Úřadu práce.

Formulář žádosti i s potvrzením si můžete stáhnout v dokumentech MŠ nebo zde níže. Potvrzení úřadu práce můžete doložit i formulářem Úřadu práce s názvem " Oznámení o přiznání dávky státní sociální podpory" pokud ho máte platné do 30.9.2024.

Aktuální potvrzení o přiznání dávky považujeme za platné do 30.9.2024 a na poslední kvartál v roce, tedy měsíce říjen, listopad, prosinec, budeme požadovat potvrzení nové.

Zde si můžete stáhnout žádost:

Žádost o osvobození od úplaty za předškolní vzdělávání.pdf